НАШІ ПАРТНЕРИ

З початку свого заснування агентство безпеки «Камрат» входить до всеукраїнської асоціації охоронних підприємств «Секьюріті Груп».

До складу асоціації також входять ТОВ «Гамаюн», ТОВ ««Тайпан» - агентство безпеки», ТОВ «Агентство безпеки «Цербер»», ПП «Січ», ТОВ «КР1», ПП «Захист та контроль».

Кадрову основу підприємств асоціації формують колишні співробітники силових структур України, які мають багатолітній досвід затримки правопорушників та попередження протизаконних дій. Зі співробітниками постійно проводяться заняття зі спеціальної підготовки та рукопашного бою. Асоціація гарантую високу якість послуг, які надають її члени-підприємства.

Можливість обміну досвідом і самовдосконалення дозволили асоціації «Секьюріті Груп»  стати одним з лідерів на ринку охоронних послуг регіону.

 

 

Надійним і професійним партнером АБ «Камрат» в питаннях юридичної спрямованості є адвокатське об’єднання «Юрекс».

Нині об’єднання веде бездоганну практику в таких галузях права: кримінальне, цивільне, господарське, адміністративне, податкове, сімейне, земельне та трудове.

Команда АО «Юрекс» надає високоякісну правову допомогу, знаходить персональний підхід до кожного клієнта з метою максимально швидкого та ефективного вирішення його проблеми, забезпечуючи захист його прав та інтересів.

АО «Юрекс» – це завжди професійний підхід і виважене рішення.