ПРО КОМПАНІЮ

Компанія «Камрат» працює на ринку охоронних послуг з 2005 року. Багатолітній досвід працівників правоохоронних органів та інших силових структур ми використовуємо для захисту життя і майна юридичних та фізичних осіб. Одним із пріоритетний напрямків нашої діяльності є попередження економічних ризиків, фінансовий консалтинг, а також консалтинг в корпоративному рекрутингу.

Вся діяльність підприємства здійснюється в повній відповідності до законодавства України і загальноприйнятими етичними нормами. При зверненні в компанію клієнт може бути впевнений в дотриманні абсолютної конфіденційності.

Серед замовників наших послуг є провідні українські та міжнародні компанії, приватні та публічні особи. Наша команда об’єднує експертів у галузі економічної та фізичної безпеки з високою професійною репутацією. Завдяки багаторічній сумлінній праці «Камрат» має репутацію надійного партнера і статус одного з найбільших охоронних підприємств міста.

Цінуємо Вашу безпеку,
а не оцінюємо її !

Надійно

Більше 10 років «Камрат» здійснює охорону найрізноманітніших об’єктів: від офісів і банківських установ до великих промислових підприємств. Незалежно від площі та виду об’єктів ми успішно справляємося зі своїми функціями.

Відповідально

Для кожного об'єкта передбачений договір індивідуальної матеріальної відповідальністі. У разі необхідності «Камрат» відшкодовує збитки у розмірі передбаченим умовами договору.

Професійно

Наші охоронники проходять психологічну підготовку та тестування. Вони знають не лише, як затримати правопорушника, а й запобігти заворушенням. Тому нам довіряють охороняти заклади освіти, масові заходи, дитячі розважальні центри.

Конфіденційно

«Камрат» - це безпека Вашого бізнеса та життя «під ключ». Ми гарантуємо повну конфіденційність. Якщо Ви цінуєте свій комфорт і безпеку, то послуги нашого агентства безпеки – для Вас.

Фізична охорона (матеріальна відповідальність до 50 000 грн)

від 30 грн/год

Фізична охорона (матеріальна відповідальність від 50 000 грн)

від 35 грн/год

Технічна охорона об'єктів

від 250 грн/м

Охорона банків

Економічна безпека

Особиста охорона

Охорона масових заходів

Охорона житла

Охорона об’єктів сфери послуг

Охорона навчальних закладів

Охорона офісів і складських приміщень

Технічна охорона

Охорона великих підприємств

Супровід вантажу